Çerez Politikası

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.

HAVALI SİLAHLAR BÖLGESEL EGEMENLİK KUPASI YARIŞMA GENELGESİ

Federasyonumuzun 2024 Yılı Faaliyet Programında yer alan Havalı Silahlar Bölgesel Egemenlik Kupası müsabakaları 19-21 Nisan 2024 tarihleri arasında Sakarya, Mersin (Erdemli),Samsun (Bafra), Trabzon, Erzincan ve Elazığ illerinde eş zamanlı olarak yapılacaktır.

Kulüpler, genelge içinde belirlenen bölgelerde müsabakaya katılacaklardır. Teknik kurul tarafından okul, görev, vs. gibi nedenlerle mazeretleri uygun görülen sporcular dilekçelerinde belirttikleri bölgelerde müsabakaya katılım sağlayabilecektir

Katılımcı listesinde yer alan tüm sporcuların E-Taf Portalına giriş yaparak yarışma kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir.

Mazeretleri nedeni ile yarışmaya katılamayacak olan sporcular, mazeretlerini içeren dilekçelerini en geç 16 Nisan  2024 tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir.

Mazeretsiz olarak yarışmaya katılmayan sporcularla ilgili idari ve cezai tedbirler alınacaktır.

Yarışma Genelgesi için TIKLAYINIZ

About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use arey real content in the Consulting Process anytime you reachtent.

Instagram

Cart