Çerez Politikası

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.

HAVALI&ATEŞLİ VE PLAK ATIŞLARI HAKEMLERİNİN VİZE İŞLEMLERİ (GEÇ BAŞVURU)

post-img
      Federasyonumuzun Havalı&Ateşli ve Plak Atışları branşları bünyesinde görev yapmakta olan hakemlerimizin 2024 Yılı Vize İşlemleri 23.12.2023 – 05.01.2024 tarihleri arasında yapılmıştır.
      Ancak, mazeretleri nedeni ile vize işlemlerini yaptıramamış olan hakemlerimiz için ‘Geç Başvuru’ süreci devam etmekte olup ilgili ‘Başvuru Formu’ aktif edilmiştir.
      Geç Başvuru yapacak olan Aday, İl ve Ulusal hakemlerimiz vize ücretlerini %50 artırımlı olarak ödeyecek olup mazeretlerini içeren dilekçelerini ve adli sicil belgelerini ilgili duyuruda belirtilen [email protected]  e-posta adresine göndermeleri halinde Ulusal Vizeleri yapılacaktır,
      Geç Başvuru yapacak olan Uluslararası Hakemlerimiz ise Ulusal Hakemlerimiz için belirlenmiş olan vize ücretinin %50’sini ödeyerek mazeretlerini içeren dilekçelerini ve adli sicil belgelerini  [email protected]  e-posta adresine göndermeleri halinde Ulusal Vizeleri yapılabilecektir.

      Vize Duyurusu ve Başvuru Formu için tıklayınız.

     

About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use arey real content in the Consulting Process anytime you reachtent.

Instagram

Cart