Çerez Politikası

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.

PARA ATICILIK VE İŞİTME ENGELLİLER ATICILIK ANTRENÖR DENKLİK VE UYGULAMA EĞİTİMİ HAKKINDA ÖNEMLİ DUYURU

Para Atıcılık ve İşitme Engelliler Atıcılık branşlarının Gençlik ve Spor Bakanlığının 09/12/2022 tarihli ve 249 sayılı oluru ile Federasyonumuza bağlanmasıyla revize edilmiş olan Antrenör Eğitim Talimatımızca “Federasyona Bağlı Spor Dallarından herhangi birinde antrenörlük belgesine sahip olanlar, talepleri halinde Federasyona bağlı engelli spor dallarından yalnızca birinde bulundukları kademedeki spor dalına ilişkin temel eğitim ve sınavından muaf olarak doğrudan uygulama eğitimine katılabilir.” denilmektedir.

Bu doğrultuda antrenörlerimizin federasyona bağlı engelli spor dallarından yalnızca birinde olmak koşuluyla, sadece kendi kademesinde E-devlet sistemi üzerinden “Denklik Başvurusu” yapması gerekmektedir.

Başvurular doğrultusunda ilgili kademede kurs planlanacak olduğundan, talepte bulunan antrenörlerimizin ivedilikle Denklik Başvurularını gerçekleştirmesi gerekmektedir.

Denklik Başvurusu için;

E-devlet sistemi > Spor Bilgi Sistemi > Spor Elemanı > Denklik Başvurusu adımlarını izleyerek İşitme Engelliler veya Para Atıcılık branşlarından birinde “Engelli Spor Federasyonları Denklik” işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Başvurular önce Federasyon kontrolünden sonra ise Spor Eğitim Dairesi Başkanlığınca yapılacak olan kontrolünden geçecek ve onay süreci ardından kişi Federasyonumuzca açılacak olan Uygulama Eğitimine başvuru yapılabilecektir.


ÖDEME

Denklik Başvurusu Kabul Edilen Antrenörler İçin Geçerli Olacak Uygulama Ücretleri:

1. Kademe : 1200 TL
2. Kademe : 1500 TL
3. Kademe : 1800 TL
4. Kademe : 2400 TL
5. Kademe : 3000 TL
About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use arey real content in the Consulting Process anytime you reachtent.

Instagram

Cart