Çerez Politikası

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.

PARA ATICILIK TÜM DALLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI GENELGESİ

Federasyonumuzun 2024 yılı Faaliyet Programında yer alan Para Atıcılık Tüm Dallar Türkiye Şampiyonası 26-29 Mart 2024 tarihleri arasında Mersin/Erdemli'de yapılacaktır.

Para Atıcılık sporcularının antrenman yapabilmeleri amacıyla; yarışmanın yapılacağı Mersin/Erdemli Atıcılık Poligonu 23-34-25 Mart 2024 tarihlerinde antrenmanlara açık olacak olup gerekli hazırlıklar federasyonumuzca yapılacaktır.

      Bu tarihler arasında söz konusu poligonu kullanmak isteyen kulüp ve ferdi sporcuların taleplerini en geç 22 Mart 2024 tarihi mesai bitimine kadar federasyona yazılı ya da e-posta yoluyla iletmeleri halinde 3 günlük poligon kullanım planlamasına dahil edilecek olup dahil edilen sporcuya günlük 75 adet mermi  ve/veya 1 kutu diabol federasyonumuzca verilecektir.

      Belirtilmiş olan tarihler arasında poligonun daha verimli kullanılabilmesi için başvuru yapanların sayısına göre kullanım saatleri federasyonumuzca belirleneceğinden bildirimsiz gelenlere harcırah ve mühimmat verilmeyecek olup imkanlar dahilinde antrenman imkânı sağlanabilecektir,

Yarışma Genelgesine Ulaşmak için TIKLAYINIZ


Yarışma Başvurusu Yapacak olan Sporcularımızın Dikkatine!

Bilgilendirme metnine ulaşmak için TIKLAYINIZ

About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use arey real content in the Consulting Process anytime you reachtent.

Instagram

Cart