Çerez Politikası

Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metninlerini inceleyebilirsiniz. Web sitemizi kullanarak açıklama metinlerindeki uyarıları kabul etmiş sayılırsınız.

HAVALI SİLAHLAR TÜRKİYE ŞAMPİYONASI YARIŞMA GENELGESİ

Federasyonumuzun 2024 Yılı Faaliyet Programında yer alan Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası 8-13 Mart 2024 tarihinde Mersin/Erdemli Atıcılık Poligonunda yapılacaktır.

Yarışmaya 10-15 Ocak 2024 tarihinde yapılan Havalı Silahlar Federasyon Kupası yarışmasında baraj puanlarını geçen sporcular ile olimpik kadro sporcuları katılabilecek olup katılımcı listesi genelge içerisine eklenmiştir.

Katılımcı listesinde yer alan tüm sporcuların E-Taf Portalına giriş yaparak yarışma kayıtlarını oluşturmaları gerekmektedir.

Mazeretleri nedeni ile yarışmaya katılamayacak olan sporcular, mazeretlerini içeren dilekçelerini en geç 3 Mart 2024 tarihine kadar [email protected] adresine göndermeleri gerekmektedir.

Mazeretsiz olarak yarışmaya katılmayan sporcularla ilgili idari ve cezai tedbirler alınacaktır.

Yarışma Genelgesi için  tıklayınız.

About Us

The argument in favor of using filler text goes something like this: If you use arey real content in the Consulting Process anytime you reachtent.

Instagram

Cart